Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : TEKUMUT


                                                                                          TEKUMUT SİGARA TİKSİNDİRİCİ FORM                                            

                                                                                                               Hikayemiz  

   İki buçuk yaşındayken babasını sigaradan kaybeden Sn.Özkan Tunaboylu, yetim büyüdüğü için baba hasretiyle yanıp tutuşmuş, askerlik hayatı boyunca günde üç paket sigara içerken, şifalı bitkiler üzerinde çalışarak, ‘’TEK UMUT’’ adını verdiği sigara tiksindiricisini bulmuştur. Sigara tiksindirici sayesinde önce kendisi sigarayı bırakan Sn.Tunaboylu, patent ve ruhsatını aldığı bu karışımı ticarî hale getirmiştir. 50 yıllık tiryakilere bile sigara bıraktıran Özkan Tunaboylu, beş yılda 25 bini geçkin kişiye sigarayı bıraktırmıştır. Tekumut sayesinde günde 2-3 paket kullanırken 2009 yılında TEKUMUT Kürü ile sigarayı bırakan ABDULBAKİ DURMAZ önce kendi çevremdeki tiryakilere kullandırarak, onlarında bıraktığını görünce bu işi profesyonelce yapma kararı alıp 2010 yılında DURMAZ sigara bıraktırma merkezi kurmuştur. 10yıl içinde 42.550 kişiye sigara bıraktırmış olup başarı oranı %96 olarak devam etmektedir.

   1. TEK UMUT KÜRÜ KULLANIMI Ürün kaşığının 1/4 kadar dilin üstüne konularak 1-2 dakika kadar ağızda ıslatıldıktan sonra iyice emilir ve yutulur. 7 gün boyunca hiç sigara içmeden, sigara içmek istediğinizin gelmesini beklemeden, bitkisel karışımdan aynı miktarda alınır ve 7 gün bu şekilde tamamlanır.(Günde 20-25 kez kez bitkisel karışımı kullanabilirsiniz. Hiç bir yan etkisi yoktur.

   DUMAN GARGARASI Küre başlamadan hemen önce son 2 sigaranın izmaritleri bir poşete koyup saklayın. 7 gün tamamlanınca 8. ve 9. gün sabah aç karnına, sigara duman gargarası yapılması gerekir. Bu izmaritlerden birer tanesi 8. Ve 9. Sabah aç karnına yakılır ve duman içe çekilmeden ağza doldurulur, su gargarası yapılır gibi duman ağızda dolaştırılır ve üflenir.

   2. ÇINLAMA Anlık sigara içme isteği yani ‘’ÇIN’’lamalara karşı şu 3 eylem ve egzersizi peş peşe yerine getirmelisiniz:

   1- Su içmek; sigara aklınıza geldiğinde 1 bardak su içiniz. Sigara ölüm, Su HAYAT’tır.

   2- Nefes Almak; derin nefes çekip ve dayanabildiğiniz kadar tutup ve sonra nefesinizi bırakın. Bu işlemi arka arkaya 3 defa tekrar edin.

   3- Dirsek İçlerine Masaj; hızlı ve sert şekilde avuç içinizi ile dirseklerin iç taraflarına ( Kan alınan bölgeye) 30 sn sağlı ve sollu şekilde 2-3 set masaj yapın

   Eğer, içinizden sigara içme yönünde bir dürtü geldiğinde bu üç aşamalı eylemi sıra ile yapın. Sonuçta sigara içme yönünde gelen dürtünün kaybolduğunu göreceksiniz.

   4.YAPILMASI GEREKENLER Kendinize dahi, soranlara ve sigara ikram edenlere, ‘’BIRAKTIM’’ gibi keskin kelimeler yerine, bu süreyi kolayca geçirmek için yapacağınız, önce bilinçaltınızı etkileyen OLUMLAMA cümlemizi tekrar edeceğiz : ‘’ BEN SİGARA İÇEMEMEYİ SEÇTİM. İÇMEMEYİ TERCİH EDİYORUM.’’

   Elinizin altından kül tablası, çakmak, paket gibi çağrışım yapacak metaryelleri ortadan kaldıracağız.

   Arkadaşlarınıza TEKUMUT sigara bıraktırma kürünü anlatarak hem onların da sigaradan kurtulmalarını sağlayabilir hem de sizin sigaraya tekrar başlama riskimi minimize edersiniz 

    5.ÜRÜN TAMAMEN DOĞAL OLUP İLAÇ DEĞİLDİR.ECZANEDE SATILMAZ.Tekumut GÜVENCESİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.TÜRK MALIDIR. ÜRÜN ÜRETİM TARİHİ VE İZNİ: Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 10.09.2004 tarih G64-0100-G-0001 sayılı izni ile üretilmiştir" 

   6. İÇERİĞİ  MEYAN KÖKÜ, KARABAŞ, KARANFİL, ŞEKER, ÇÖREKOTU,YULAF, MELİSA, AT KESATANESİ, POLEN, DEFNE VE NANE nin de bulundugu 14 adet baharatin karisimidir. TAMAMEN DOGAL HICBIR YAN ETKISI YOK 

www.bolluksepeti.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}